O mně

Po dokončení magisterského studia jsem opustil hranice české kotliny a s foťákem vyrazil na cestu kolem světa. Žil jsem ve Španělsku, Rakousku, několik měsíců jsem cestoval po Asii a nakonec jsem se usadil na téměř 2 roky ve Vietnamu. V Hanoji jsem jako fotograf pracoval pro digitální agenturu skrze kterou jsem měl možnost fotit módní kampaně, editoriály do časopisů nebo přednášet studentům na London Collage for Design & Fashion. Z východu poté následoval přesun na západ, za velkou louži, do Kalifornie. Koupil jsem si obytný vůz a střelka kompasu udávala směr jih. Projel jsem Mexikem a Centrální Amerikou až do finální destinace, kterou se ukázala být Kostarika, kde jsem strávil krásný rok života. Volání domoviny však nedalo na sebe dlouho čekat a tak se malou oklikou přes Jižní Ameriku vracím po 7 letech zpět do Prahy.

Během těchto 7 úžasných let jsem po cestě nafotil desítky hotelů a luxusních resortů, portrétoval lidi jak z ulice, tak i profesionály ve své branži nebo spolupracoval s lokálními designéry. Fotografoval jsem Himaláje, indické svaté muže, slumy na Srí Lance či v Bangkoku, horská etnika v severním Vietnamu, bulváry Kalifornie, vyhlášenou kostarickou kávu či Indiány v Panamě.

Fotografování je pro mě proces dialogu, kde můžu dát prostor vizuální konverzaci s člověkem, kterého portrétuji, s prostorem jehož linie udávají motiv nebo s ulicí po které kráčím a jsem jí obklopen. Fotografií se tak bavím a baví mě to.

Pojďte se bavit se mnou!

Napište mi zprávu